Zrób świąteczne zdjęcie urządzenia marki Linksys i wygraj wzmacniacz sygnału sieci WiFi Linksys RE4100W

Jesteś właścicielem urządzenia marki Linksys? A może ma je ktoś z Twoich znajomych? Zrób zdjęcie urządzenia w klimacie świątecznym (możesz postawić koło choinki, ozdobić świątecznymi światełkami lub ozdobami – co tylko chcesz), a następnie opublikuj je w komentarzu w specjalnym Facebookowym wpisie, który znajdziesz jako przypięty post na naszym profilu. 

Jeśli nie posiadasz urządzenia Linksys, to możesz zrobić też ciekawy fotomontaż.

Co można wygrać?

Cztery najciekawsze prace nagrodzimy wzmacniaczami sygnału sieci bezprzewodowej – Linksys RE4100W, które pozwolą Ci cieszyć się mocnym sygnałem WiFi w całym domu.

RE4100W

RE4100W_Bottom_AU

RE-4100W rozszerza zasięg istniejącej sieci na obszarze prawie 700m kwadratowych poprzez powtarzanie i przesyłanie dalej sygnału Wi-Fi z routera. Urządzenie obsługuje też technologię Crossband, która pozwala na otrzymywanie danych jednym pasmem i przesyłanie ich za pomocą drugiego, co skutkuje mniejszą liczbą utraconych pakietów.

Urządzenie wyposażone jest w funkcję Spot Finder, która pomaga w znalezieniu odpowiedniego miejsca do umieszczenia RE4100W i działa na każdym tablecie lub smartfonie. Wystarczy wykonywać polecenia w aplikacji, aby uzyskać najlepszą jakość sygnału Wi-Fi.
Za mało ciekawych funkcji? Do urządzenia RE4100W możesz podłączyć głośniki i strumieniować bezprzewodowo muzykę. Zrobisz to w 3 prostych krokach:

– podłącz głośniki stereo lub pojedynczy głośnik do range extendera RE4100W
– Połącz się z siecią Wi-Fi, aby zsynchronizować swoje urządzenie mobilne z range extenderem.
– Strumieniuj muzykę ze swojego smartfona, tabletu lub komputera.

Chcesz dowiedzieć się więcej o urządzeniu? Kliknij tutaj. 

Szczegóły konkursu

Akcja trwa od 10 grudnia 2015 r. do 27 grudnia 2015 r.
Szczegółowy regulamin konkursu możesz pobrać klikając tutaj.