Linksys Cloud Manager

Skalowalne, opłacalne WiFi zarządzane w chmurze

Zarządzaj wszystkimi sieciami w chmurze.
Dzięki Linksys Cloud Manager możesz łatwo zarządzać wszystkimi punktami dostępu, sieciami i witrynami z jednego intuicyjnego, scentralizowanego pulpitu.

Zdalne zarządzanie

Linksys Cloud Manager pomaga utrzymać płynną pracę sieci w dowolnym momencie, z dowolnego urządzenia. Ostrzeże Cię o wszelkich problemach z siecią i jest dostępny z dowolnego komputera, tabletu lub telefonu komórkowego, dzięki czemu możesz łatwo uzyskać statystyki stanu sieci w czasie rzeczywistym.

Przegląd sieci

Uzyskaj statystyki w czasie rzeczywistym dotyczące stanu sieci, w tym czas działania, połączonych klientów, czas trwania połączenia i inne.

Alerty stanu

Globalny widok mapy pozwala wyświetlić status / wszystkich sieci. Ustaw powiadomienia na wypadek problemów z siecią.

Monitoruj urządzenia klienckie

Przeglądaj statystyki w czasie rzeczywistym na wszystkich urządzeniach klienckich, przydziel przepustowość lub zablokuj dostęp urządzeń do sieci.

Szybkie wdrażanie

Punkty dostępowe Linksys automatycznie łączą się z chmurą i można je wstępnie skonfigurować zdalnie na podstawie ich adresu MAC i numeru seryjnego. Ten system udostępniania z zerowym dotknięciem umożliwia szybsze zdalne wdrażanie punktów dostępu Linksys, więc nie trzeba być na miejscu w celu instalacji lub konfiguracji.

Analiza sieci

Łatwy w obsłudze interfejs i desce rozdzielczej pozwala bez wysiłku historii oglądania w czasie rzeczywistym statystyki sieciowe. Możesz analizować stan swojej sieci, w tym czas działania, siłę sygnału, czas trwania połączenia i inne. Ustaw alerty powiadomień, aby zidentyfikować problemy, zanim się one pojawią, i zapewnić zadowolenie użytkowników, jednocześnie zwiększając wydajność.

Oszczędź na całkowitych kosztach posiadania (TCO)

Gdy zdalnie zarządzasz swoimi sieciami za pomocą naszej łatwej w obsłudze platformy Cloud Manager, zaoszczędzisz czas i pieniądze na kosztownych szkoleniach i wizytach na miejscu. Wszystkie punkty dostępowe obsługujące chmurę Linksys obejmują 5-letnią licencję Cloud Manager, która stanowi bardzo opłacalne rozwiązanie dla firm każdej wielkości.

Funkcje punktu dostępu

Wysoka jakość wykonania

  • High power PA (wzmacniacz mocy)
  • Wykorzystuje technologię WiFi nowej generacji (802.11ac)
  • Kompatybilność PoE

Bezpieczeństwo

  • WPA / WPA2
  • Izolacja klienta
  • Fałszywe wykrywanie AP
  • Ukryte identyfikatory SSID i hasło

Skalowalny w celu dopasowania do dowolnego dostawcy usług biznesowych lub informatycznych

Linksys Cloud Manager jest idealny dla firm i dostawców rozwiązań IT, którzy chcą zarządzać wieloma klientami, sieciami lub lokalizacjami biurowymi. Skalowalne jest zarządzanie tysiącami punktów dostępu i witryn bez dodatkowej złożoności i kosztów. Gdy zdalnie zarządzasz swoimi sieciami, zaoszczędzisz czas i pieniądze na wizytach na miejscu. Przypisz różne poziomy praw dostępu użytkownikom Cloud Managera, aby ustawić role i pozwolić kluczowym użytkownikom modyfikować lub przeglądać określone sieci.

Kompatybilne punkty dostępowe

LINKSYS LAPAC1200C CLOUD WIRELESS ACCESS POINT – AC1200, DUAL-BAND

LINKSYS LAPAC1750C CLOUD WIRELESS ACCESS POINT – AC1750, DUAL-BAND

LINKSYS LAPAC2600C CLOUD WIRELESS ACCESS POINT – AC2600, DUAL-BAND