Linksys EA2750 – recenzja na portalu techpage.pl

Z przyjemnością informujemy, że na portalu techpage.pl pojawiła się recenzja routera Linksys EA2750. Redakcja doceniła przede wszystkim jakość wykonania oraz niezawodne, intuicyjne oprogramowanie. Zachęcamy do zapoznania się z tekstem.

O urządzeniu

Router Linksys EA2750 oferuje prędkość transmisji N300 + N300 Mb/s, a także pracuje w dwóch pasmach sieci Wi-Fi, przez co użytkownik doświadcza mniejszej liczby zakłóceń i może osiągnąć maksymalne prędkości transmisji, oferowane przez standard Wi-Fi. Dzięki oprogramowaniu Linksys Smart Wi-Fi możesz dowolnie zarządzać swoją siecią domową z dowolnego miejsca na świecie. Dwie regulowane anteny zapewniają optymalne pokrycie zasięgiem i maksymalną siłę sygnału w całym domu. Funkcja QoS pozwala na ustalanie priorytetów w sieci, przez co możliwe jest płynne przesyłanie danych do wielu urządzeń w sieci jednocześnie.

Podsumowanie testu

W chwili pisania tego tekstu urządzenie kosztuje około 300 złotych. Nie jest to suma mała, jednak należy pamiętać, że Linksys nie koncentruje się na urządzeniach z najniższej półki. Za sprzęt trzeba zapłacić więcej, ale w zamian otrzymujemy gwarancje dobrej jakości wykonania oraz niezawodnego i dopracowanego oprogramowania. Pamiętajmy również, że jest to sprzęt dwupasmowy. Moim zdaniem sprzęt nie budzi zastrzeżeń, a wręcz przeciwnie – śmiało mogę go polecić. Nawet bez diod sygnalizacyjnych 🙂

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną recenzją urządzenia