Nowy system zapewnia najlepsze pokrycie zasięgiem!

Velop jest systemem elastycznym i skalowalnym, który może być dopasowany do każdego domu – obojętnie czy jest on zbudowany symetrycznie czy nie i niezależnie od miejsca gdzie znajduje się miejsce podłączenia Internetu.

linksys-li-whw0303-2

Tradycyjne routery nie docierają do najdalszych zakątków domu. Velop ™ może być umieszczony w dowolnym miejscu, zapewniając stabilne połączenie z internetem bez jakiejkolwiek utraty jakości. System dostarcza WiFi najwyższej jakości bez względu na to, w jakim domu mieszkasz. Jest to modułowy i dostępne w jednym, dwoma lub trzema opakowaniu. To daje swobodę umieszczenia dodatkowych węzłów dotrzeć w trudno dostępne miejsca, jak w piwnicy lub na podwórku nieskazitelnej bezprzewodowym dostępem do Internetu wszędzie.

Modułowa konstrukcja Velop doskonale sprawdza się w każdym rodzaju domu. Każde urządzenie systemu Velop jest potężnym punktem dostępu oferującym do 185 m² pokrycia powierzchni.

Czy mieszkasz w kamienicy, na dużym ranczo czy domu wielorodzinnym, nie stanowi to żadnego problemu. Wystarczy dodać kolejne moduły w celu obejścia ścian czy problematycznych obszarów.

Screenshot_2