UWOLNIJ POTENCJAŁ SWOJEGO BIZNESU DZIĘKI VELOP

VELOP JEST ZAWSZE WŁĄCZONY

Firmy nieważne czy są duże czy jest to Home Office muszą być online 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, ponieważ utrata Internetu może oznaczać utratę działalności. Dzięki technologii Intelligent Mesh ™ Velop dostosowuje się do potrzeb Wi-Fi. Leczy się i optymalizuje, aby konsekwentnie zapewniać szybkie, bezbłędne Wi-Fi wszędzie w Twojej firmie.

Velop działa jako jedna sieć, stale poszukując podłączonych urządzeń. Zapewnia to 100% bezproblemowe połączenie, dzięki czemu możesz wędrować po biurze podczas wideokonferencji, pobierać duże pliki i przesyłać strumieniowo muzykę w całym biurze.

Konfiguruj szybko i łatwo

Skorzystaj z aplikacji Linksys, a błyskawicznie wykonasz Velop. Nie wymaga administratora IT. To takie proste, że możesz zrobić to wszystko sam!

Zabezpiecz swoją sieć

Minimalizuj ryzyko naruszenia bezpieczeństwa dzięki wprowadzonym zasadom bezpieczeństwa sieci, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi.

Kontroluj swoją sieć

Oddziel ruch gości od głównej sieci, która jest zarezerwowana tylko dla personelu biurowego.

Wytnij bałagan, zachowaj oszczędności

Co jeśli wdrożenie nowej sieci nie musiało oznaczać inwestowania w nowe okablowanie i sprzęt lub otwierania sufitów i gniazd zasilania, ze wszystkimi związanymi z tym przestojami? Wybór Linksys Velop oznacza, że ​​nie trzeba inwestować w dodatkowy sprzęt i akcesoria, takie jak kable i przedłużacze. Węzły Linksys Velop są elastyczne i mogą być przewodowe lub bezprzewodowe.

Rozwijaj się dzięki swojemu biznesowi

Skalowanie firmy oznacza także skalowanie sieci wraz ze wzrostem siły roboczej i obciążenia pracą. Po rozszerzeniu obszaru roboczego po prostu dodaj kolejny węzeł do sieci, bez dodawania, instalowania lub konfigurowania. Linksys w przyszłości zabezpiecza WiFi dzięki automatycznym aktualizacjom oprogramowania, dzięki czemu Twój system będzie aktualny i bezpieczny bez konieczności aktualizacji sprzętu.

LINKSYS VELOP SZCZEGÓŁY PRODUKTÓW