Nowość CES 2017 od Linksysa – system VELOP™

Velop™ przyszłość inteligentnego domu.

Velop to wysokiej skuteczności, modułowy system Wi-Fi dla całego domu. Ustawia się go w kilka minut. Zapewnia bezawaryjny bardzo szybki, mocny sygnał. Jest to pierwszy trzyzakresowy system Wi-Fi, który może być instalowany w różnych konfiguracjach zapewniając szybkie i niezawodne Wi-Fi w całym domu. Velop™ to pierwszy trzyzakresowy system Wi-Fi, który może być instalowany w różnych konfiguracjach zapewniając szybkie i niezawodne Wi-Fi w całym domu.

Velop™ został zaprojektowany pod kątem wydajności, jak i elegancji. Urządzenie jest wystarczająco małe, aby być umieszczone w dowolnym miejscu a jego atrakcyjny wygląd przemawia do każdego. Konfiguracja systemu zastępuje router, wzmacniacz sygnału czy punkt dostępu zapewniając technologię przyszłości, która niesie za sobą podpięcie coraz to większej liczby urządzeń do sieci domowej.

4

Zalety systemu Velop™:

 • Przyjazny domowy design
 • Prosta konfiguracja przez aplikację
 • Wydajność i Tri-Band Whole Home Wi-Fi
 • Jedna sieć bez strat, wiarygodne Wi-Fi
 • 3 lata gwarancji i wsparcie klienta 24/7
 • Powiadomienia zabezpieczeń
 • Integracja z komendami głosowymi systemu Alexa firmy Amazon

CZYM JEST VELOP?

W swoim założeniu Velop został zaprojektowany aby połączyć najlepszą wydajność z prostotą!

Velop ™ jest kompletnym, bezprzewodowym rozwiązaniem, które jest proste w obsłudze, wyjątkowo szybkie i zapewnia 100% dotarcia  sygnału internetowego w całym domu!

1

Tradycyjne routery nie docierają do najdalszych zakątków domu. Velop ™ może być umieszczony w dowolnym miejscu, zapewniając stabilne połączenie z internetem bez jakiejkolwiek utraty jakości. System dostarcza WiFi najwyższej jakości bez względu na to, w jakim domu mieszkasz. Jest to modułowy i dostępne w jednym, dwoma lub trzema opakowaniu. To daje swobodę umieszczenia dodatkowych węzłów dotrzeć w trudno dostępne miejsca, jak w piwnicy lub na podwórku nieskazitelnej bezprzewodowym dostępem do Internetu wszędzie.

2

NOWOCZESNY DESIGN

Velop jest urządzeniem którego rozmiary są mniejsze od tradycyjnych routerów. Nowoczesny design urządzenia pozwala na wyższą pozycję anteny oraz lepsze rozproszenie sygnału. Sprytne umieszczenie kabli eliminuje nieestetycznie plączące się kable.

3

PROSTA INSTALACJA PRZEZ APLIKACJĘ

Instalacja systemu VelopTM jest łatwa. Aplikacja automatycznie wykrywa i identyfikuje elementy systemu wymagające konfiguracji. Podłączenie drugiego i kolejnego elementu dokonuje się przez pojedynczy klik z poziomu aplikacji. Linksys App przeprowadza użytkownika przez cały proces korzystając z animacji pokazujących kolejne etapy a także, dzięki technologii Spotfinder, wskazuje najlepsze miejsce do postawienia urządzenia. Aplikacja maksymalnie upraszcza instalację przez automatyzację konfiguracji każdego elementu jak to tylko możliwe.

ZARZĄDZAJ SIECIĄ WIFI Z DOWOLNEGO MIEJSCA

parental-control_bg-mobile

Dzięki aplikacji Linksys można monitorować i zarządzać zdalnie swoją domową siecią WiFi. Wszystko przy pomocy smartfona lub tabletu.

 • Kontrola rodzicielska: Zapewniaj bezpieczne korzystania z Internetu dla swoich dzieci – nawet wtedy, gdy jesteś z dala od domu. Ograniczaj dostęp do nieodpowiednich treści i kontroluj dostęp przez blokowanie urządzeń.
 • Dostęp gości: Generuj oddzielną, chronioną hasłem sieć Wi-Fi dla maksymalnie 50 osób i łatwo udostępniać dla swoich gości.
 • Priorytety urządzenia: Nadawaj priorytet urządzeń, które wymagają największej prędkości.
 • Auto-Fix: Automatycznie wybieraj najlepszy kanał dla urządzenia i eliminuj usterki naciśnięciem przycisku.
 • Speed Test: Łatwo sprawdzaj i monitoruj szybkość Twojego połączenia internetowego, aby upewnić się, że Twój operator dostarcza Ci odpowiednią prędkość łącza.

WSPÓŁPRACA Z ALEXA FIRMY AMAZON

Velop jest pierwszym systemem Whole Home Wi-Fi „rozmawiającym” z systemem Alexa firmy Amazon.

4

SYSTEM BĘDZIE DOSTĘPNY W SPRZEDAŻY W TRZECH WARIANTACH:

1linksys

Linksys VELOP Whole Home Mesh Wi-Fi System – Zestaw Pojedynczy

linksys2 Linksys VELOP Whole Home Mesh Wi-Fi System – Zestaw Podwójny

linksys3

Linksys VELOP Whole Home Mesh Wi-Fi System – Zestaw Potrójny